Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Marka : Çiğköfteci Sait

  Fırlatıp fırlatıp az mı tavana yapıştırıldı şu çiğ köfte? Tuttu mu tutmadı mı derken en az bir sınıfın veya olmadı arkadaş evinin tavanını çiğ köfteyle süslemişizdir. Konuya hakim, bu işi hakkıyla yapan bir arkadaş bulup da ikna edebilirsek ne ala... Ama Ülkemizde  en çok tercih edilen yemekler arasında çiğ köfte olduğunu biz size bir daha hatırlatalım. Hem öyle tavanı lekelemeye, kol gücü kuvvetli, sabırlı arkadaş aramanıza da gerek yok. Ver siparişi, oldu bitti.
       “Çiğ köfte hangi yörenin?” sorusuna bir çırpıda “Urfa!” diye cevap verebiliriz. Aslında doğru, ama eksik. Şanlıurfa’nın şampiyonluğunu gururla taşıdığı çiğ köftenin başka nerelerde yapıldığını merak ediyorsanız biz söyleyelim: Adana, Gaziantep, Adıyaman, Malatya, Diyarbakır, Mardin ve Elazığ’da da farklı türlerde çiğ köfteler yapılır.
        Etsiz çiğ köfte, dışarıdan verebileceğiniz en iyi sipariş fikirlerinden biridir. Bir yemeğin hem iştah açıcı hem de ana yemek olması mümkün müdür? Çiğ köfteyle mümkündür. Marul ve limon ikilisi de işin içine eklendi mi, gelsin birbiri ardına marul arası çiğ köfteler. Çerez niyetine... Ama unutmayın ki son zamanlarda yükselen bir ilgi odağı da, tabii ki çiğ köfte dürüm. Lavaş ekmeğinin arasına sarılmış çiğ köfteleri dilerseniz turşu ve domates gibi birçok malzeme ile süsleyip doyurucu bir lezzet yaratabilirsiniz . 1978' den bu yana hep aynı lezzet ve a kalite malzeme kullanmayı ilke edinen tadı damakta kalan çiğ köftenizi Karlıseçim.com' da Çiğköfteci SAİT' ten seçim yapıp çiğ köfte sipariş verebilirsiniz. Acılı veya acısız... 1 Kg veya üzeri çiğ köfte sipariş seçeneği ile limiti siz belirleyin. İstanbul içi ise hızlı kurye ile 1 günde teslimat sağlanır. Türkiye geneli ise en geç 3 günde sipariş teslimi sağlanır. Şimdiden Afiyet olsun.

www.denizty.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}

Çiğ Köfte&Sağlıklı Doğal Ürün Mağazası

Mağaza yorumu yok
Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor